Restylane a zmarszczki

lekarze specjaliści > Restylane > Restylane a zmarszczki

Specjaliści Radzą

Restylane a zmarszczki

Produkty ze Szwecji - łagodne i bezpieczne
Lista sukcesów Q-Med Esthetics jest bardzo długa a ilość usatysfakcjonowanych użytkowników produktów ogromna. Przeprowadzono juz ponad 700 tyś. zabiegów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Nasze produkty wytwarzane są pod ścisłą kontrolą. Produkowane są w kraju znanym ze szczególnej dbałości o zdrowie, piękno i środowisko naturalne. Wszystkie produkty Q-Med Esthetics bazują na tym samym kwasie hialuronowym.
Kwas hialuronowy jest jedną z nielicznych substancji, która ma taką samą postać u wszystkich gatunków i we wszystkich rodzajach tkanki. Dzięki temu ma on wiele zastosowań w medycynie. Zawarty w produktach Q-Med Esthetics przywraca młodzieńczą sprężystość Twojej skórze poprzez uzupełnienie Twoich naturalnych zasobów tej substancji.
Kwas hialuronowy Q-Med jest unikalny. Jesteśmy jedyną firmą oferującą NASHA (No-Animal, Stabilized, Hyaluronic Acid) tzn. Stabilizowany Kwas Hialuronowy Pochodzenia Niezwierzęcego. Po raz pierwszy udało się uzyskać kwas hialuronowy pochodzenia nie zwierzęcego, który ulega biologicznemu rozpadowi. Wynalazek ten jest opatentowany, a produkcja NASHA odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach. Rezultatym są trzy żele, z których każdy może być stosowany indywidualnie lub w połączeniu z pozostałymi.

Po iniekcji żel wiąże wodę i z reguły pozostaje w tkankach na wiele miesięcy, w odróżnieniu od niestabilizowanego kwasu hialuronowego, którego trwałość nie przekracza kilu dni lub najwyżej kilka tygodni.
Ponieważ produkt nie zawiera żadnych substancji pochodzenia zwierzęcgo, nie istnieje ryzyko przenoszenia chorób między gatunkami czy wywołaniu alergii.

Dopasowanie preparatu do tkanki
Każdy z trzech produktów tworzących zestaw preparatów Q-Med Esthetics ma swoje podstawowe zastosowanie i główny cel do osiągnięcia, począwszy od wyeliminowania płytkich zmarszczek, a skończywszy na uwydatnieniu konturów twarzy i idealnym wymodelowaniu ust.

PERLANE stosowany jest do modelowania konturów twarzy, np. policzków i podbródka, korekcji głębokich fałdów oraz do powiększenia objętości warg.

RESTYLANE stosowany jest do niwelowania głębszych zmarszczek i uwydatniania ust. Restylane Fine Lines stosowany jest do wygładzania zmarszczek, np. wokół oczu i ust, na czole czy też zmarszczek śmiechowych.

Preparaty różnią się od siebie jedynie wielkością cząsteczek żelu. Każdy z nich wstrzykuje się na inną głębokość w skórę w celu uzyskania właściwej korekcji czy powiększenia. Poszczególne warstwy różnią się strukturą tkanek. Wielkość cząsteczek żelu została dopasowana do struktury tkanki danej warstwy skóry, zależnie od zalecanej głębokości wstrzykiwania.

Nasza koncepcja "dopasowania do tkanki" w całości oparta na unikalnych zaletach NASHA, pozwala Twojemu lekarzowi na wybór preparatu właściwego dla danego rodzaju defektu. Często uzyskuje się optymalny rezultat zabiegu stosując wszystkie trzy paratu w połączeniu ze sobą.

Zobacz więcej >>

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl